🌐Kas on võimalik digitehnoloogia abil saada tervemaks ja tugevamaks inimeseks? Või koguni paremaks vanemaks? Kuidas oleks, kui laseksid rakendusel ennustada, millal sinu imikul hakkab kõht tühjaks minema, enne kui ta nutma puhkeb? Inimestena oleme alati arendanud uusi tehnoloogiaid ning nendega koos on muutunud meie eluviisid. Areng on aga hiljuti olnud väga kiire, eriti viimasel kahel aastal, mil palju eluks vajalikku sõltus toimivast internetiühendusest.
Seega tekib küsimus: kas me oleme digitehnoloogiaga koos arenenud või alles kohaneme?

🍰Eesti Naisüliõpilaste Selts tähistab oma 110. juubelit konverentsiga, kus esinevad Tartu Ülikooli teadlased: meediauuringute professor Andra Siibak, sotsioloogia professor Veronika Kalmus, sotsiaalmeedia lektor Maria Murumaa-Mengel, molekulaarpsühholoogia järeldoktorant Dmitri Rozgonjuk ning kliiniline psühholoog ja tervisepsühholoogia lektor Kariina Laas.

📖Üritus toimub 2. oktoobril kell 12.00 Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskuses. Konverentsi saab jälgida ka veebi kaudu, selleks tuleb registreerida Zoom Webinari keskkonda. Jagame linki konverentsile eelneval nädalal.
Tallinnas toimub avalik ülekande vaatamine LIFT99 HUBis (Telliskivi 60a/5).

Leia rohkem infot konverentsi facebooki lehelt: https: //fb.me/e/1caJYsod6
Tallinna ühisvaatamise üritus on siin: https://fb.me/e/10uKbRHR8
Tule kuula koha peal või vaata kodus läbi ekraani, kui julged!

⌚️Programm
11:45 Sissepääs
12:10 Avasõnad
1. osa Nutielu
12:15 Andra Siibak „Ühiskonna andmestumine“
12:45 Veronika Kalmus „Ajatajust ja ajakihistumisest nutiajast Zoomi-ajani“
13:15 Maria Murumaa-Mengel „Generatsioon, mis läks nutimaailma elama“
13:45 arutelu
14:15 paus
2. osa Nutitarkus
14:45 Dmitri Rozgonjuk „Nutimaailm ja õpiedukus“
15:15 Kariina Laas „Nutisõltuvus kliinilisest perspektiivist“
15:45 arutelu
16:15 lõppsõna
🦠Palume külastajatel konverentsile saabudes ette näidata Covid-19 immuniseerimistõend või läbipõdemist kinnitav dokument. Samuti on võimalik näidata 48 h jooksul tehtud antigeeni kiirtesti.