+ Tegevseltsi andmed (koos otsinguga)

+ Tartu vilistlaskogu, Tallinna vilistlaskoondise ja väliskoondiste liikmete andmebaas (koos otsinguga)

Tegevseltsi ametikandjad

Juhataja
ksv! Johanna Vana
telefon: 5330 3934
e-post: juhataja@enys.ee, vanajohanna.jv@gmail.com

Abijuhataja
ksv! Triinu Jakson
telefon: 5258 710
e-post: abijuhataja@enys.ee, triinu.jakson@outlook.com

Kirjatoimetaja
vil! Jane Veski
telefon: 5690 1205
e-post: kirjatoimetaja@enys.ee, veski.jane@gmail.com
kirjatoimetaja abid: –

Majaema
ül!vil! Gerda-Liis Kuusk
telefon: 5630 1885
e-post: majaema@enys.ee, gerdaliis.kuusk@gmail.com
majaema abid: ksv! Kaisa Elise Kikas

Laekur
vil! Karin Torpan
telefon: 5294 591
e-post: laekur@enys.ee, karin.torpan@gmail.com
laekuri abi: –

Noortevanem
vil! Laura Raag
telefon: 5901 7021
e-post: noortevanem@enys.ee, lauraraag16@gmail.com

Kõnetoimkonna juhataja
ksv! Annika Oiso
telefon: 5397 8110
e-post: konetoimkond@enys.ee, annikaoiso@outlook.com
kõnetoimkonna liikmed: Hanna Stiina Talviste ja Johanna Otsman

Väliskoondistega suhtleja
vil! Krista Liin
telefon: 5552 2678
e-post: valiskoondised@enys.ee, krista.liin@ut.ee

Arhivaar
ksv! Liis Antsi
telefon: 5191 3741
e-post: arhivaar@enys.ee, liis.antsi@gmail.com
arhivaari abid: –

ENÜSi esindajad ÜLis
ül!vil! Anne Riina Peters
telefon: 5455 1233
e-post: anneriina.peters@outlook.com

ksv! Kaisa Liina Näär
telefon: 5301 2181
e-post: kaisaliina.naar@gmail.com

Sõprusorganisatsioonidega suhtleja
ksv! Merilin Lepson
telefon: 5368 1248
e-post: soprus@enys.ee, merilin.lepson@gmail.com

Magister cantandi
ksv! Kaisa Kärmik
telefon: 5333 5017
e-post: kaisakarmik@gmail.com
Magister cantandi abi: vil! Nata-Ly Keerd

Arvutiasjatundja
s/s kohusetäitja: vil! Krista Liin
telefon: 5552 2678
e-post: arvuti@enys.ee

Raamatukoguhoidja
vil! Brita Karin Arnover
telefon: 56 915 911
e-post: britakarin@gmail.com
Raamatukoguhoidja abi: vil! Riin Kaldma

Aukohus
vil! Liis Veski, vil! Birgitta Ojamaa ja vil! Marit Veeber

Tegevseltsi revisjonitoimkond
ksv! Kaisa Liina Näär, ül!vil!! Kadi Metsla ja Carolin Karo

ENÜSi revisjonitoimkond
ksv! Kaisa Liina Näär, ül!vil!! Kadi Metsla ja Carolin Karo, vil!! Liisi Rammo ja Mari-Liis Madison

Tartu vilistlaskogu juhatus

Tartu vilistlaskogu juhataja
vil! Kudrun Tamm
telefon: 5559 4369
e-post: kudrun.tamm@gmail.com

Tartu vilistlaskogu abijuhataja
vil! Maris Kure
telefon: 5344 8756
e-post: maris.luha@gmail.com

Tartu vilistlaskogu kirjatoimetaja
vil! Birgitta Ojamaa
telefon: 5698 2730
e-post: birgittaojamaa@gmail.com

Tartu vilistlaskogu majaema
vil! Silva Sulg
telefon: 5564 0837
e-post: Silva.Sulg@gmail.com

Tartu vilistlaskogu laekur
vil! Mari Järve
telefon: 5390 7995
e-post: mari.jarve@taibukad.ee, marijarve@gmail.com

Tallinna vilistlaskoondise juhatus

Tallinna vilistlaskoondise juhataja
vil! Elise Sass
telefon: 5343 5427
e-post: elise.sass@gmail.com

Tallinna vilistlaskoondise abijuhataja
vil! Marge Muna
telefon: 5816 3789
e-post: margemuna@gmail.com/ m4arge@hotmail.com

Tallinna vilistlaskoondise kirjatoimetaja
vil! Keidi Kaitsa-Pihlamägi
telefon: 5071 979
e-post: keidikaitsa@gmail.com
kirjatoimetaja abi: vil! Aigi Kivioja
telefon: 5167 122
e-post: aigit@hot.ee, aigi@kivioja.eu

Tallinna vilistlaskoondise laekur
vil! Pilvi Lääne
telefon: 5330 0985, 6535 334
e-post: pilvile@hot.ee

Austraalia koondise juhatus

Austraalia koondise juhataja
Malle Tohver Tinni
telefon: +61 2 9810 7468
e-post malle@tinni.com.au

Austraalia koondise abijuhataja
Vella Pihlak
telefon: +61 2 9487 2694
e-post: vella@refiner.ee

Austraalia koondise kirjatoimetaja
Leena Treffner
telefon: +61 2 9090 2444
e-post: cltreffner@optusnet.com.au

Austraalia koondise laekur
Reet Simmul
telefon: 612 9906 2458
e-post: reetsimmul@optusnet.com.au

Austraalia koondise magister cantandi
Maret Noble
telefon: +61 2 9651 2641
e-post: maretnoble@hotmail.com

Austraalia koondise väliskoondistega suhtleja
Tiiu-Ann Salasoo
telefon: +61 2 9436 3844
e-post: salasoo@ihug.com.au

Austraalia koondise revisjoni komisjon:
Aet Lees
telefon: +61 2 9874 1704, +61 2 9868 3260
e-post: aet.lees@iinet.net.au

Maie Barrow
telefon: +61 2 9399 7636
e-post: maie_barrow@yahoo.com

Lõuna-Kalifornia koondise juhatus

Lõuna-Kalifornia koondise juhataja
Asta Auksman
telefon: (909) 626 2629
e-post: Asta.auksmann@gmail.com

Lõuna-Kalifornia koondise kirjatoimetaja
Eda Kosenkranius
telefon: (858)451 0543
e-post: kosenid@twc.com

Lõuna-Kalifornia koondise abikirjatoimetaja
Kristi Heinsoo
telefon: (503) 351 6103
e-post: HeinsooKristi@aol.com

Lõuna-Kalifornia koondise laekur
Linda Freeman
telefon: (951) 244 5512
e-post: lee.linda@verizon.net

Lõuna-Kalifornia koondise pere-ema
Irene Weber
telefon: mob.tel. (818) 389 1376, tel. (818) 348 6131
e-post: irenelweber4@gmail.com

Ülemaailmse Nõukoja esindaja
Lenne Rosen-Kabe
telefon: (310) 528 0198
e-post: rosenkabe@gmail.com

Montreali koondise juhatus

Montreali koondise ajutine juhataja
Ene Tikovt
telefon: (613) 226 3680
e-post: enet@bell.net

New Yorgi koondise juhatus

New Yorgi koondise juhataja
Eena-Mai Franz-Roosild
telefon: 63 1744 1090
e-post: sroosild@aol.com

New Yorgi koondise abijuhataja
Anna Saar-McGonigle
e-post: annasaar@earthlink.net

New Yorgi koondise laekur
Mai Elken
e-post: ielken@verizon.net

New Yorgi koondise protokollija
Aili Elmet
e-post: Aelmet@aol.com

New Yorgi koondise majaema
Monica Martin

New Yorgi koondise majaema abi
Helvi Maripuu
e-post hmaripuu@msn.com

Rootsi koondise juhatus

Nn asjaajajate grupp

Maie Martinson
telefon: 08 369 840
e-post: maie.martinson@telia.com

Tiiu Valmet
telefon: 08 640 3407
e-post: tiiu.valmet@comhem.se

Marje Reinans
telefon: 08 446 5053
e-post: marje.reinans@telia.com

Anneliese Orviste
telefon: 070 141 1738
e-post: annelieseorviste@yahoo.se

Tiina Mark-Berglund
telefon: 08 754 2170
e-post: tiina.mark@telia.com

Toronto koondise juhatus

Toronto koondise juhataja
vil! Asta Lokk
telefon: 416 485 5559
e-post: parming@sympatico.ca

Toronto koondise abijuhataja
vil! Talvi Maimets
telefon: 416 446 0293
e-post: talvi@maimets.com

Toronto koondise laekur
vil! Kaja Telmet
telefon: 416 766 1363
e-post: ktelmet@sympatico.ca

Toronto koondise kirjatoimetaja
vil! Helge Kurm
telefon: 416 699 5538
e-post: hekurm@gmail.com

Toronto koondise majaemad
vil!! Käbi Lokk, Anne Õsso
telefon: 416 488 0321; 416 766 4546
e-post: kabi@rogers.com ; a_blink_blonk@hotmail.com

Toronto koondise magister cantandi
vil! Leena Tiismann
telefon: 905 844 2101
e-post: ltiismann@cogeco.ca

Väliskoondiste kontaktisikud

ENÜSil on kuus väliskoondist: Austraalia, Lõuna-Kalifornia, Montreal, New York, Rootsi ja Toronto.
Väliskoondise piirkonnas reisides tasub ühendust võtta vastava väliskoondisega. Seda võib teha kas ise või väliskoondistega suhtleja (valiskoondised@enys.ee) abil.
Hetkel on väliskoondiste kontaktisikuteks järgnevad isikud:

Austraalias: väliskoondistega suhtleja ning esindaja ÜNis: auvil! Tiiu-Ann Salasoo (salasoo@ihug.com.au).
Lõuna-Kalifornias: ÜNi esindaja vil! Lenne Rosen-Kabe (rosenkabe@gmail.com).
Montrealis: ajutine juhataja vil! Ene Tikovt (enet@bell.net).
New Yorgis: juhataja vil! Eena-Mai Franz-Roosild (sroosild@aol.com), alternatiivne ÜNi kontaktisik vil! Airi Suomela-Vaga (airivaga@optonline.net).
Rootsis: kirjatoimetaja vil! Anne-Li Johansson (anne-li.johansson@home.se).
Torontos: kirjatoimetaja vil! Helge Kurm (hekurm@gmail.com) ja alternatiivne ÜNi kontaktisik vil! Kaja Telmet (ktelmet@sympatico.ca).

Ülemaailmne Nõukoda

Ülemaailmsesse Nõukotta kuuluvad järgmised esindajad:

ksv! Anett Mäerand (valiskoondised@enys.ee) – Tegevselts
vil! Mari Järve (marijarve@gmail.com) – Tartu vilistlaskogu
vil! Kadi Alatalu (kadialatalu@hot.ee) – Tallinna vilistlaskogu
auvil! Tiiu Salasoo (salasoo@ihug.com.au ) – Austraalia koondis
vil! Lenne Rosen-Kabe (rosenkabe@gmail.com) – Lõuna-Kalifornia koondis
vil! Ene Tikovt (ene@rogers.com) – Montreali koondis
vil! Airi Vaga (avaga6123@gmail.com ) ja Eena-Mai Franz (sroosild@aol.com) – New Yorgi koondis
vil! Anne-Li Johansson (anne-li.johansson@home.se) – Rootsi koondis
Helge Kurm (hekurm@gmail.com ) ja Kaja Telmet (ktelmet@sympatico.ca ) – Toronto koondis