Hea naistudeng!

Ootame Sind Eesti Naisüliõpilaste Seltsi külalisõhtule 12., 20. ja 27. septembril.

Kõigil külalisõhtutel on oodata tutvustust Seltsi kohta, rohkelt suhtlust, põnevaid kaasahaaravaid tegevusi ning maitsvaid suupisteid.

Kõigil külalisõhtutel tutvustatakse lähemalt Seltsi põhimõtteid, ajalugu ja tegevust. Külalisõhtutelt leiab ka rohkelt suhtlust, kaasahaaravaid tegevusi ning maitsvaid suupisteid. Külalisõhtutele võib tulla ka uudistama, kuid need annavad võimaluse astuda ENÜSi liikmeks.

20. septembri külalisõhtul ootame Sind alustuseks meie ruumidesse Riia tänavale, kus saame üksteisega tutvuda. Edasi liigume üheskoos ÜS Raimlasse, kus ootab meid ettekanne reisimise kohta. Lisaks kuuleb mõlema organisatsiooni kohta. Tule ja veedame lõbusa õhtu vabas õhus grilli saatel.

Kui olete tulemas, siis palun kirjutage oma nimi järgneval lingil.

 

—————

ENÜS on vanim akadeemiline naisorganisatsioon, mis ühendab Eesti naisüliõpilasi aastast 1911 ning taasasutatud 1988. Meie eesmärgiks on pakkuda oma liikmetele võimalust vaimseks ja seltskondlikuks arenguks, tugevdada akadeemilist kuuluvust ja järjepidevust. Oma tegevuses lähtume kolmest põhimõttest – individuaalsus, demokraatia ja rahvuslikkus.

Külalisõhtud pakuvad võimalust tutvuda Seltsi mitmekülgse tegevusega ning veeta meiega üks meeleolukas õhtu. See on ka suurepärane võimalus tutvuda Tartu kuulsa traditsioonilise tudengieluga.

Külalisõhtul jagame informatsiooni meiega liitumise võimaluste kohta. Vaata lisainfot ka Facebookist!

Külalisõhtul näeme!

UUDISTE ARHIIV