Oleme ääretult uhked ja rõõmsad ning edastame omalt poolt õnnitlused Tartu Ülikooli juhtimise professori vil! Maaja Vadile, kellele anti üle Teaduste akadeemia medal. Silmapaistva organisatsioonikultuuri uurijana on prof Vadi lahkelt ja koostööaltilt aidanud akadeemial oma eesmärke saavutada.

majandus.ut.ee/et/uudised/professor-maaja-vadi-palvis-eesti-teaduste-akadeemia-medali
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

1998 oli aasta, mil sai alguse Eesti Naisüliõpilaste Seltsi ja korp! Rotalia suviste rattamatkade traditsioon. Õnneks polnud ka see suvi erand! Teekond kulges seekord mööda Peipsi ja Emajõe-Suursoo piirkonda. Avaldame siirast tänulikkust ja rõõmu, et selline tore traditsioon elus püsib! Järgmiste sõitudeni!
.
📸 Vil! Mailis Polma ja Confr! Leemet Samel
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

Sellel aastal tähistame kevade saabumist ja volbrit hoopis teistmoodi. Tänane õhtu on siiski meil kõigil südames. 🌺🌸🎉
Proosit volber! Olgu järgmine aasta veelgi võimsam!
#enüs #Volber
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

Eesti Teadusagentuur esitas edukate naissoost teadlaste portaali AcademiaNet 80 Eesti teadlase nime. Neist teadlastest üheksa on Eesti Naisüliõpilaste Seltsi liikmed: Piret Ehin, Krista Fischer, Kairi Kreegipuu, Elin Org, Eva Piirimäe, Kristiina Ross, Karin Sein, Margit Sutrop, Maaja Vadi.
Oleme Seltsina väga uhked.
www.academia-net.org/
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

Karantiini ajal loe karantiinist: ENÜSi vilistlane, molekulaarbioloog Mari Järve avaldas tänase olukorra mõistmiseks juba 2011. aastal romaani "Esimene aasta".
Tänases Tartu Postimehes kirjutab ulmekirjanduse ekspert Jüri Kallas Mari raamatu kohta: "Rahulik, argine ja suisa kammerlik. Suured kired ja hullus on mujal, eestlased istuvad metsas ja püüavad ellu jääda." tartu.postimees.ee/6949698/miks-tasub-lugeda-viirusulmet
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust