4 päeva tagasi

Eesti Naisüliõpilaste Selts

Sügisel kutsume külla! ... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

Uus nädal, seekord lausa uued raamatud! Püsi kursis uute soovitustega ➡️@seltsigram

Vil! Anna Smertinat haaras suisa terve triloogia:
"Broken Earth triloogia on midagi enamat kui geoloogia-teemaline ulme või post-apokalüptiline maailm - see räägib loo kangelastest, keda me ei ole harjunud (ulmemaailma) kangelastena nägema. Kui praegu ökoloogiaga toimuv võtab sul kõhu alt õõnsaks, tahad hoida kangetele naistele pöialt või usud, et ka meestel on õigus keerulisele sisemaailmale, on see raamat just sulle!"
#Seltsloeb #raamatudonlahedad
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

Taaskord on aeg raamatusoovituseks!
Kes soovib iganädalasi tutvustusi põnevatest raamatutest, leia meid Instagramist ➡️ @seltsigram

Vil! Mailin Aasmäe kirjutab: "Just lõpetasin Alain Mabanckou raamatu "Katkine Klaas". Keegi ütles mulle kunagi, et eestlased on nii enesekesksed, et kui riigivapil tuleks kolme lõvi asemel midagi muud panna, siis oleks seal kolm naba.
Kuis päriselt on, jäägu igaühe enda otsustada, aga mõelgem kasvõi sellele, et oleme uhked oma 1,3 miljoni inimese ID-kaardistamise üle. Samal ajal Indias on nemad suutnud anda ID oma 1,3 miljardile. Number 1,3 on sama, aga skaala seal taga hoopis midagi muud … Paljud meist sellest üldse kuulnud on?
Mabanckou on elanud Pariisis ja Ameerikas, aga sündinud hoopiski Kongos ja nii avardabki raamat eelkõige lugeja vaadet Aafrikale. Hästi omapärane on see, et pea ainsana kasutatakse kirjavahemärkidena komasid ja nii jääb tunne, nagu oleks kogu tekst ühe hingetõmbega paberile pandud. Aga selles on energiat!"
#Seltsloeb #raamatudonlahedad
... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust

Kes suvisel ajal linnakividel, saab Tammelinna raamatukogus liblikaid näha!30. augustini saab Tammelinna raamatukogu I korrusel vaadata Kätlin Pitmani käsitöönäitust "Liblikad". Enamus näitusel eksponeeritavatest töödest on valminud ristpistes tikituna. ... Vaata rohkemVaata vähem

Loe tervet postitust